Κυριακή 27 Μαρτίου 2011

ΚΑΛΗ... ΘΕΑ ΣΤΑ PLAY OUT!

Μια τεράστιας βαθμολογικής σημασίας νίκη πήρε η Αναγέννηση το απόγευμα στο στάδιο απέναντι στην Καλλιθέα με 1-0. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε με εκτέλεση πέναλτι ο Ντοριβάλ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ύστερα από ανατροπή του Αθανασιάδη, ξορκίζοντας έτσι και την κακοδαιμονία μετά το χαμένο πέναλτι του Ροντρίγκο με τη Βέροια. Πλέον, με βάση τα σημερινά αποτελέσματα η Αναγέννηση απέχει 5 βαθμούς από τη ζώνη των play out, αλλά για να αποκτήσει διπλή σημασία η σημερινή της νίκη, υποχρεούται να πάει στη Νίκαια για ένα και μόνο αποτέλεσμα, τη νίκη, που θα την φέρει ακόμα πιο κοντά σε ένα μικρό θαύμα.

Υ.Γ(1) Κουτί ήρθαν στην Αναγέννηση τα σημερινά αποτελέσματα με τους Εθνικό Αστέρα, Αγροτικό, και Θρασύβουλο να αφήνουν βαθμούς στους αγώνες τους...

Υ.Γ(2) Το asa3asa.blogspot.com δεν κατάφερε να βρεθεί στο στάδιο λόγω υποχρεώσεων και δυστυχώς δε μπορούμε να έχουμε την πλήρη εικόνα του αγώνα...